Ansatte i CERES

Navn Telefon E-post Emneord
Aaland, Katrine Elida Seniorrådgiver +47-22841807 98870306 k.e.aaland@ceres.no Opptaksforskriften, Forkus til lærerutdanningene, Høringer
Aamodt, Mathis Senioringeniør +47-22841841 +47-47817567 (mob) mathis.aamodt@ceres.no
Aasheim, Jens Harald Seniorrådgiver j.h.aasheim@ceres.no
Aass, Kristin Hauge Overingeniør +47-22852476 k.h.aass@ceres.no
Amundsen, Kristin Grone Rådgiver +47-22841849 k.g.amundsen@ceres.no
Andenæs, Nils Seniorrådgiver +47-22844211 nils.andenas@ceres.no
Andersen, Geir Sverre Avdelingsleder +47-22841822 g.s.andersen@ceres.no Avdelingsleder
Aske, Stein Senioringeniør +47-22840789 +47-91772677 (mob) stein.aske@ceres.no Datavarehus, arkitektur, datamodellering, ETL, SQL, Tableau
Benserud, Stig Arthur Senioringeniør +47-22852784 s.a.benserud@ceres.no
Berg, Gina Kristine Seniorkonsulent +47-22841837 g.k.berg@ceres.no
Berge, Gaute Avdelingsingeniør gaute.berge@ceres.no
Bhatti, Sanam Tariq Konsulent +47-22841847 s.t.bhatti@ceres.no
Bjerde, Katrine Weisteen Seksjonssjef +47-22852871 +47-90880492 (mob) k.w.bjerde@ceres.no
Bjørkli, Rigmor Seksjonssjef +47-22841830 rigmor.bjorkli@ceres.no Avdelingsleder
Bjørnebye, Anne Sofie Seniorrådgiver +47-22852442 +47-99011657 (mob) a.s.bjornebye@ceres.no
Bjørnæs, Marius Rådgiver +47-22841810 marius.bjornas@ceres.no
Borg, Liv Silje Rådgiver +47-22841831 l.s.borg@ceres.no
Borge, Richard Edvin Senioringeniør +47-22845965 97119244 (mob) r.e.borge@ceres.no FS, Jenkins, Integrasjon, Rust, NVB3, VIP
Brelin, Thomas Overingeniør +47-22841827 thomas.brelin@ceres.no
Brestrup, Christopher Alexander Førstekonsulent +47-22841854 c.a.brestrup@ceres.no
Brynhildsbakken, Mona Rådgiver +47-22841826 mona.brynhildsbakken@ceres.no
Burø, Andreas Overingeniør andreas.buro@ceres.no
Dahl, Tone Esaiassen Seniorkonsulent +47-22841802 t.e.dahl@ceres.no Økonomi, fakturabehandling, reiseregninger, personaladministrasjon
Dalen, Ingrid Fjone Rådgiver +47-22841834 i.f.dalen@ceres.no
Dalseng, Carmen Celine From Konsulent c.c.f.dalseng@ceres.no
Eimot, Tonje Overingeniør +47-22852820 +47-99640228 (mob) tonje.eimot@ceres.no Java, JBoss Seam, JPA, Hibernate, JSF, Prosjektledelse, Scrum, Opplæring, Testing, WebService
Eitrem, Ingrid Seniorkonsulent +47-22841818 ingrid.eitrem@ceres.no
Fjeld, Sigurd Senioringeniør +47-22840790 41613182 (mob) 41613182 sigurd.fjeld@ceres.no
Folkman, Kristian Seniorrådgiver +47-22841825 95468108 kristian.folkman@ceres.no Webredaktør, innholdsutvikling, mediekontakt, statistikkproduksjon og publisering
Forland, Therese Seniorkonsulent +47-22841808 therese.forland@ceres.no
Fossdal, Gunn Senioringeniør +47-22841806 gunn.fossdal@ceres.no
Fosse, Tor Øyvind Førstekonsulent +47-22850473 97675898 (mob) 97675898 t.a.fosse@ceres.no import, brukerstøtte
Fossum, Ingrid Olsen Rådgiver +47-22841835 i.o.fossum@ceres.no Felles klagenemnd, skikkethet, fusk, politiattest, opptak, innsyn
Fossum, Marius Overingeniør +47-22845967 +47-95068128 (mob) +47-95068128 marius.fossum@ceres.no
Furberg, Janicke Rådgiver +47-22852467 janicke.furberg@ceres.no
Grøttum, Eirik Overingeniør +47-47277020 (mob) 47277020 eirik.grottum@ceres.no
Gurova, Evgenia Avdelingsingeniør evgenia.gurova@ceres.no
Gåsholt, Rikke Kristin Avdelingsleder +47-22850489 +47-41462114 (mob) r.k.gasholt@ceres.no Avdelingsleder
Haavardsholm, Kim Y Overingeniør +47-22841841 k.y.haavardsholm@ceres.no
Hamnvik, Roald Martin Overingeniør +47-41121050 r.m.hamnvik@ceres.no
Hansen, Geir Harald Senioringeniør +47-22840750 +47-46440640 (mob) g.h.hansen@ceres.no
Harkness, Natasha Seniorrådgiver +47-22841828 natasha.harkness@ceres.no Forvaltningsansvar for NVB, Utrednings- og informasjonsarbeid, Kontaktperson UDIR og brukernettverk, regelverksforvaltning, statistikkproduksjon og publisering
Hauge, Øyvind Konsulent oyvind.hauge@ceres.no
Haugen, Anne Kathrine F Seksjonssjef +47-22840162 +47-95857511 (mob) a.k.f.haugen@ceres.no Avdelingsleder
Heie, Magnus Konsulent +47-22858630 magnus.heie@ceres.no
Hellebø, Leiv Senioringeniør +47-22845966 +47-92030605 (mob) leiv.hellebo@ceres.no
Helset, Ingrid Grimstad Seniorkonsulent +47-22841805 i.g.helset@ceres.no
Henningsen, Marit Seniorrådgiver +47-22859192 +47-97651830 (mob) marit.henningsen@ceres.no Cristin, NVI
Holen, Marianne Lisette Lorier Rådgiver +47-22841812 m.l.l.holen@ceres.no
Holhjem, Marte Overingeniør +47-22841819 marte.holhjem@ceres.no Prosjektledelse, systemforvaltning, brukerstøtte, digitalisering
Hotvedt, Bjørn Professor emeritus +47-22852538 bjorn.hotvedt@ceres.no
Humlen, Niklas Overingeniør 95803876 (mob) 95803876 niklas.humlen@ceres.no
Høvin, Tanja Seniorrådgiver +47-22852421 tanja.hovin@ceres.no Statistikk, Grunndata, Analyse, Tableau
Høybråten, Kjetil Røse Overingeniør +47-22841843 99502084 k.r.hoybraten@ceres.no FS, Fagpersonweb, Cristin
Jaunsen, Nicholas Førstesekretær nicholas.jaunsen@ceres.no
Johansson, Irmelin Seniorkonsulent +47-22844119 irmelin.johansson@sv.uio.no Arkiv, Brukerstøtte, ePhorte
Johnsen, Mattias Håheim Overingeniør m.h.johnsen@ceres.no
Johnsen, Sverre Bjarte Seniorrådgiver +47-22852443 s.b.johnsen@ceres.no Analyser, statistikkproduksjon og publisering, Norsk vitenskapsindeks
Kamisinski, Piotr Overingeniør piotr.kamisinski@ceres.no FS
Karlsen, Espen Sandøe Førstekonsulent +47-22852440 e.s.karlsen@ceres.no
Karlstrøm, Aina Konsulent aina.karlstrom@ceres.no
Karlstrøm, Nina Seniorrådgiver +47-22852448 +47-92207676 (mob) nina.karlstrom@ceres.no
Kaurstad, Elin Kristine Avdelingsleder +47-22841817 +47-91611585 (mob) e.k.kaurstad@ceres.no
Klausen, Mona Hide Seniorrådgiver +47-22845611 m.h.klausen@ceres.no Test, Testledelse, kurs, Opplæring
Kleiser, Jon Senioringeniør +47-22852804 +47-97060126 (mob) jon.kleiser@ceres.no
Kreutz, Royne Avdelingsleder +47-90674921 (mob) royne.kreutz@ceres.no Avdelingsleder, Prosjektledelse, Systemutvikling, Datavarehus, BI, Presentasjonsverktøy
Langøien, Bernt Andreas Overingeniør +47-97962125 (mob) b.a.langoien@ceres.no
Ledinscak, Mario Overingeniør 40170034 mario.ledinscak@ceres.no Integrasjon, FSWS
Lilleaasen, Gunnar André Overingeniør g.a.lilleaasen@ceres.no
Lingjærde, Grete Christina Avdelingsdirektør +47-22852818 +47-90036238 (mob) g.c.lingjarde@ceres.no
Løvold, Knut Senioringeniør +47-22852985 +47-97532356 (mob) knut.lovold@ceres.no
Massaoud, Myriam Jensvold Overingeniør +47-22841845 91728392 m.j.massaoud@ceres.no Prosjektledelse, systemforvaltning, brukerstøtte, digitalisering
Maus, Karl Jacob Overingeniør +47 466 42 023 k.j.maus@ceres.no
Mehdi, Samin Førstekonsulent +47-22841853 samin.mehdi@ceres.no
Milkovic, Alen Senioringeniør +47-99218312 (mob) alen.milkovic@ceres.no
Moe, Aune Marjatta Seniorkonsulent +47-22852856 +47-95075453 (mob) a.m.moe@ceres.no FS-sekretariat. Innkjøp. FS-kontingent. Felles koder. Arrangementsstøtte.
Muggerud, Gry Luke Konsulent +47-22841839 g.l.muggerud@ceres.no
Myhrvold, Anne-Marie Overingeniør +47-22852969 +47-41357402 (mob) a.m.myhrvold@ceres.no Lokal IT, Nettredaktør ceres.no, Innkjøp, reiseregninger, Nettredaktør
Mørk, Esther Seniorrådgiver +47-22841836 esther.mork@ceres.no
Nilsen, Tore Seniorrådgiver +47-22841855 tore.nilsen@ceres.no
Nodenes, Ole Martin Avdelingsleder +47-22840016 +47-93038015 (mob) o.m.nodenes@ceres.no
Nordbø, Cecilie Senioringeniør +47-46791791 (mob) 46791791 cecilie.nordbo@ceres.no
Norderhaug, Erik Overingeniør +47-22852531 +47-92019711 (mob) erik.norderhaug@ceres.no Lokal IT. Innkjøp av IT utstyr.
Nornes, Jon Ingvald Seniorrådgiver +47-22850497 +47-97017736 (mob) j.i.nornes@ceres.no CRIStin, Brukerstøtte, Webservice
Næss, Sven Petter Overingeniør +47-22840719 +4747868021 s.p.nass@ceres.no
Opdal, Lars-Erik Overingeniør +47-22840028 l.e.opdal@ceres.no
Ophus, Kjetil Overingeniør +47-90258891 (mob) kjetil.ophus@ceres.no FS, Databaser, Oracle
Pettersen, Anette Chronholm Wang Rådgiver +47-22841813 a.c.w.pettersen@ceres.no
Pettersen, Ragnar Edgren Senioringeniør +47-22850487 r.e.pettersen@ceres.no
Puzar, Matija Senioringeniør +47-22852439 +47-91820256 (mob) matija.puzar@ceres.no
Quale, Kai Senioringeniør +47-22852830 +47-99532035 (mob) kai.quale@ceres.no IT-tjenester, Utvikling, Database, Oracle, Datamodellering, FS
Razaq, Saqib-Razo Konsulent +47-22841848 s.r.razaq@ceres.no
Riise, Eivind Overingeniør 40 21 75 78 eivind.riise@ceres.no
Roushan, Therese Jakobsen Førstekonsulent +47-22841832 90891125 t.j.roushan@ceres.no Resepsjon. Innkjøp. Arrangementsstøtte. Arkiv.
Rudsengen, Else Helene Seniorkonsulent +47-22841823 e.h.rudsengen@ceres.no Arkiv. Brukerstøtte ePhorte.
Ruud, Christian Andre Finnøy Overingeniør 41229594 c.a.f.ruud@ceres.no
Ruud, Karina Overingeniør +47-22852786 +47-92859652 (mob) karina.ruud@ceres.no
Rønning, Marit Bjørnerud Rådgiver +47-22841811 m.b.ronning@ceres.no
Rønningen, Tore Andre Overingeniør +47-22840155 +47-97097641 (mob) t.a.ronningen@ceres.no
Sachse, Daniel Overingeniør +47-96693975 (mob) daniel.sachse@ceres.no
Sagen, Martin Senioringeniør +47-22845665 +47-91646324 (mob) martin.sagen@ceres.no
Setek, Martin Tostrup Senioringeniør m.t.setek@ceres.no
Sidselrud, Agnethe Seksjonssjef +47-22850483 97 16 30 97 (mob) agnethe.sidselrud@ceres.no
Skotheim, Kjetil Asbjørn Senioringeniør +47-22852823 +47-97713246 (mob) k.a.skotheim@ceres.no
Skrimstad, Anna-Karin Avdelingsingeniør a.k.skrimstad@ceres.no
Solbakken, Jan-Kåre Overingeniør j.k.solbakken@ceres.no
Solli, Geir Senioringeniør +47-22840175 +47-95930153 (mob) geir.solli@ceres.no
Strøm, Marie-Lourdes Goncalves Konsulent +47-22841840 m.l.g.strom@ceres.no
Sweeney, Askild Berg Konsulent a.b.sweeney@ceres.no
Tambs, Kristin Andersen Seniorrådgiver +47-22841809 k.a.tambs@ceres.no
Tangen, Hege Rådgiver +47-22841166 hege.tangen@ceres.no
Thorn, Christian Overingeniør +47-22858475 christian.thorn@ceres.no
Thorsen, Asbjørn Reglund Senioringeniør +47-22852958 +47-90582546 (mob) a.r.thorsen@ceres.no Avdelingsleder, webapplikasjon, Sikkerhet og sårbarhet, opptak, scrum
Tofsrud, Kari Helene Senioringeniør +47-22852785 +47-95709055 (mob) k.h.tofsrud@ceres.no
Torgersen, Ivar Ternsell Seniorrådgiver +47-22852477 +47-90159431 (mob) i.t.torgersen@ceres.no Bibliometri
Torgersen, Tor Arne Overingeniør t.a.torgersen@ceres.no
Tønder, Gunn Erla Seniorrådgiver 22841842 +47 92837603 (mob) g.e.tonder@ceres.no
Vallipuram, Yamuna Senioringeniør +47-22852957 +47-95707734 (mob) yamuna.vallipuram@ceres.no
Vangen, Geir Magne Seksjonssjef +47-22852508 +47-90638455 (mob) g.m.vangen@ceres.no FS, Systemutvikling, Datamodellering, Standardisering
Vangen, Kathrine Konsulent kathrine.vangen@cristin.no
Vatnan, Tore Senioringeniør +47-22840106 +47-97612427 (mob) tore.vatnan@ceres.no Systemutvikling
Vergara, Tamara Seniorkonsulent +47-22841851 tamara.vergara@ceres.no
Vibekk, Hanne Avdelingsleder +47-22850484 +47-92410524 (mob) hanne.vibekk@ceres.no Avdelingsleder
Våla, Mari Lærling +47-22852785 mari.vala@ceres.no
Wenaas, Lars Seniorrådgiver +47-22840587 +47-40226694 (mob) lars.wenaas@tik.uio.no
Wikstrøm, Solveig Seniorrådgiver +47 22 85 48 64 solveig.wikstrom@ceres.no
Young, Hanne Hole Rådgiver +47-22859124 h.h.young@ceres.no Cristin
Zaka, Sadia Seniorrådgiver +47-22841816 sadia.zaka@ceres.no Juridisk rådgivning. Regelverk. Opptak. Personvern. Innsyn.
Ørka, Jens Gunnar Senioringeniør +47-22841844 +47-93060322 (mob) j.g.orka@ceres.no
Østergård, Anne Senioringeniør +47-22840099 anne.ostergard@ceres.no
Øvrebø, Stine Førstekonsulent +47-22841852 stine.ovrebo@ceres.no Lederassistent for direktøren og underdirektøren.