English

Gruppe for FS, GAUS og RUST (FSGAUSRUST)

Postadresse Postboks 1086, 0318 OSLO
Besøksadresse Fridtjof Nansens vei 17-19
0369 OSLO
Stedkode 395620

Ansatte

Listen inneholder 12 ansatte.
Navn Telefon E-post Emneord
Aske, Stein +47-22840789 +47-91772677 (mob) stein.aske@ceres.no ETL, Tableau, arkitektur, Datavarehus, datamodellering, SQL
Fjeld, Sigurd +47-22840790 41613182 (mob) 41613182 sigurd.fjeld@ceres.no Datavarehus
Holhjem, Marte +47-22841819 marte.holhjem@ceres.no Prosjektledelse, systemforvaltning, brukerstøtte, personvern
Høybråten, Kjetil Røse +47-22841843 99502084 k.r.hoybraten@ceres.no FS, Fagpersonweb, EVUWeb
Kreutz, Royne +47-90674921 (mob) royne.kreutz@ceres.no Prosjektledelse, ROS, systemforvaltning, systemutvikling, drift, datavarehus, sikkerhet
Løvold, Knut +47-22852985 +47-97532356 (mob) knut.lovold@ceres.no FS, prosjektledelse, systemforvaltning, brukerstøtte
Massaoud, Myriam Jensvold +47-22841845 91728392 m.j.massaoud@ceres.no systemforvaltning, brukerstøtte, digitalisering, Prosjektledelse, EpN, Rust
Moe, Aune Marjatta +47-22852856 +47-95075453 (mob) a.m.moe@ceres.no FS-sekretariat. Innkjøp. FS-kontingent. Felles koder. Arrangementsstøtte.
Nodenes, Ole Martin +47-22840016 +47-93038015 (mob) o.m.nodenes@ceres.no Ledelse, Drift, Prosjektledelse, FS, Cristin, Datavarehus, Brukermedvirkning
Næss, Sven Petter +47-22840719 +4747868021 s.p.nass@ceres.no FS, Studentweb, ROMS, Prosjektledelse, Systemforvaltning, brukerstøtte
Pettersen, Ragnar Edgren +47-22850487 r.e.pettersen@ceres.no STAR, Tableau, rapporter
Sagen, Martin +47-22845665 +47-91646324 (mob) martin.sagen@ceres.no Søknadsweb, Nomination, FS-integrasjoner, Tableau