Ansatte - Seksjon for stab og støtte

Listen inneholder 16 ansatte.
Navn Telefon E-post Emneord
Amundsen, Kristin Grone +47-22841849 k.g.amundsen@ceres.no økonomi, reiseregninger
Bhatnagar, Deeksha +47-22852538 deeksha.bhatnagar@ceres.no Felles klagenemnd, politiattest, skikkethet, fusk.
Dahl, Tone Esaiassen +47-22841802 t.e.dahl@ceres.no personaladministrasjon, fakturabehandling, Økonomi, reiseregninger
Fossum, Ingrid Olsen +47-22841835 i.o.fossum@ceres.no Felles klagenemnd, skikkethet, fusk, politiattest, opptak, innsyn
Johansson, Irmelin irmelin.johansson@ceres.no Arkiv, Brukerstøtte ePhorte
Myhrvold, Anne-Marie +47-22852969 +47-41357402 (mob) a.m.myhrvold@ceres.no Nettredaktør ceres.no, Innkjøp, Lokal IT, Nettredaktør
Norderhaug, Erik +47-22852531 +47-92019711 (mob) erik.norderhaug@ceres.no Lokal IT. Innkjøp av IT utstyr.
Ottershagen, Silje silje.ottershagen@ceres.no
Roushan, Therese Jakobsen +47-22841832 +47-90891125 (mob) t.j.roushan@ceres.no Innkjøp, Brukerstøtte ePhorte, Arrangementsstøtte, Arkiv
Rudsengen, Else Helene +47-22841823 e.h.rudsengen@ceres.no Arkiv. Brukerstøtte ePhorte.
Sidselrud, Agnethe +47-22850483 97 16 30 97 (mob) agnethe.sidselrud@ceres.no
Sulic, Edina edina.sulic@ceres.no
Thorsen, Asbjørn Reglund +47-22852958 +47-90582546 (mob) a.r.thorsen@ceres.no Sikkerhet og sårbarhet, opptak, scrum, webapplikasjon
Våla, Mari +47-22852785 mari.vala@ceres.no Lærling, Resepsjon
Zaka, Sadia +47-22841816 sadia.zaka@ceres.no Juridisk rådgivning. Regelverk. Opptak. Personvern. Innsyn.
Øvrebø, Stine +47-22841852 stine.ovrebo@ceres.no