Ansatte - Seksjon for stab og støtte

Listen inneholder 19 ansatte.
Navn Telefon E-post Emneord
Amundsen, Kristin Grone +47 22841849 k.g.amundsen@ceres.no økonomi, reiseregninger
Balaton, Erik Alexander Christian e.a.c.balaton@ceres.no
Bhatnagar, Deeksha +47 22852538 deeksha.bhatnagar@ceres.no Felles klagenemnd, politiattest, skikkethet, fusk.
Dahl, Tone Esaiassen +47 22841802 t.e.dahl@ceres.no personaladministrasjon, fakturabehandling, Økonomi, reiseregninger
Fossum, Ingrid Olsen +47 22841835 i.o.fossum@ceres.no Felles klagenemnd, skikkethet, fusk, politiattest, opptak, innsyn
Johansson, Irmelin irmelin.johansson@ceres.no Arkiv, Brukerstøtte ePhorte
Kvåle, Thomas thomas.kvale@ceres.no
Lien, Elisabeth elien2@iln.uio.no
Myhrvold, Anne-Marie +47 22852969 +47 41357402 (mob) a.m.myhrvold@ceres.no Nettredaktør ceres.no, Innkjøp, Lokal IT, Nettredaktør
Norderhaug, Erik +47 22852531 +47 92019711 (mob) erik.norderhaug@ceres.no Lokal IT. Innkjøp av IT utstyr.
Roushan, Therese Jakobsen +47 22841832 +47 90891125 (mob) t.j.roushan@ceres.no Innkjøp, Brukerstøtte ePhorte, Arrangementsstøtte, Arkiv
Rudsengen, Else Helene +47 22841823 e.h.rudsengen@ceres.no
Sidselrud, Agnethe +47 22850483 +4797163097 (mob) agnethe.sidselrud@ceres.no
Skytteren, Stein Kåre s.k.skytteren@ceres.no
Sulic, Edina edina.sulic@ceres.no
Thorsen, Asbjørn Reglund +47 22852958 +47 90582546 (mob) a.r.thorsen@ceres.no Sikkerhet og sårbarhet, opptak, scrum, webapplikasjon
Våla, Mari +47 22852785 mari.vala@ceres.no
Wiig, Magnus magnus.wiig@ceres.no
Zaka, Sadia +47 22841816 sadia.zaka@ceres.no Juridisk rådgivning. Regelverk. Opptak. Personvern. Innsyn.