Ansatte - Seksjon for systemutvikling

Seksjonen for systemutvikling utvikler de systemer som CERES selv forvalter og systemer som leveres til den videregående skolesektoren, universitets- og høgskolesektoren, helse- og instituttsektoren og offentligheten. Hovedoppgaver i seksjonen er utvikling og vedlikehold av systemene i CERES` portefølje, modellering av nye systemer og støtte fagmiljø og forvaltning med kravspesifikasjon.

Listen inneholder 69 ansatte.
Navn Telefon E-post Emneord
Aardal, Kine Veronica +4791529086 (mob) 91529086 k.v.aardal@ceres.no
Anderlik, Csaba csaba.anderlik@ceres.no
Andersen, Haakon Paulin Student h.p.andersen@ceres.no
Anti, Thor Højgaard +47 22857939 +47 91392553 (mob) t.h.anti@ceres.no
Bakken, Tove tove.bakken@ceres.no
Benserud, Stig Arthur +47 22852784 s.a.benserud@ceres.no
Bjerkeengen, Martin Kjærnet m.k.bjerkeengen@ceres.no
Bøhler, Stein Håkon s.h.bohler@ceres.no
Dahl, Eva Steine Vitenskapelig assistent e.s.dahl@ceres.no
Eide, André andre.eide@ceres.no
Eimot, Tonje +47 22852820 +47 99640228 (mob) tonjefr@ifi.uio.no
Fossum, Marius +47 22845967 +47 95068128 (mob) +47-95068128 marius.fossum@ceres.no
Gurova, Evgenia evgenia.gurova@ceres.no
Gåsholt, Rikke Kristin +47 22850489 +47 41462114 (mob) r.k.gasholt@ceres.no Avdelingsleder
Hammer, Magnus Storhaug m.s.hammer@ceres.no
Hamnvik, Roald Martin +47-41121050 r.m.hamnvik@ceres.no
Hauge, Geir geir.hauge@ceres.no
Hellebø, Leiv +47 22845966 +47 92030605 (mob) leiv.hellebo@ceres.no
Hjertholm, Mathias Christian m.c.hjertholm@ceres.no
Holmslet, Sigbjørn sigbjorn.holmslet@ceres.no
Johnsen, Mattias Håheim m.h.johnsen@ceres.no Cristin, Webutvikling, Java, JBoss, HTML, CSS, XML, Solr, C, SQL, Databaser, ORM, Jenkins, Linux, Git, Maven, SCRUM, JSF
Kamisinski, Piotr piotr.kamisinski@ceres.no NVB3, FS
Kandal, Trond trond.kandal@ceres.no
Kleiser, Jon +47 22852804 +47 97060126 (mob) jon.kleiser@ceres.no
Langsæter, Håvard Fenstad h.f.langsater@ceres.no