Ansatte - Seksjon for systemutvikling

Seksjonen for systemutvikling utvikler de systemer som CERES selv forvalter og systemer som leveres til den videregående skolesektoren, universitets- og høgskolesektoren, helse- og instituttsektoren og offentligheten. Hovedoppgaver i seksjonen er utvikling og vedlikehold av systemene i CERES` portefølje, modellering av nye systemer og støtte fagmiljø og forvaltning med kravspesifikasjon.

Listen inneholder 43 ansatte.
Navn Telefon E-post Emneord
Aardal, Kine Veronica 91529086 (mob) 91529086 k.v.aardal@ceres.no
Benserud, Stig Arthur +47-22852784 s.a.benserud@ceres.no
Dahl, Eva Steine e.s.dahl@ceres.no
Eide, André andre.eide@ceres.no
Eimot, Tonje Senioringeniør +47-22852820 +47-99640228 (mob) tonje.eimot@ceres.no Java, JBoss Seam, JPA, Hibernate, JSF, Prosjektledelse, Scrum, Opplæring, Testing, WebService
Fossum, Marius +47-22845967 +47-95068128 (mob) +47-95068128 marius.fossum@ceres.no
Gurova, Evgenia evgenia.gurova@ceres.no
Gåsholt, Rikke Kristin +47-22850489 +47-41462114 (mob) r.k.gasholt@ceres.no Avdelingsleder
Hamnvik, Roald Martin +47-41121050 r.m.hamnvik@ceres.no
Hansen, Geir Harald +47-22840750 +47-46440640 (mob) g.h.hansen@ceres.no
Hellebø, Leiv +47-22845966 +47-92030605 (mob) leiv.hellebo@ceres.no
Johnsen, Mattias Håheim m.h.johnsen@ceres.no Cristin, Webutvikling, Java, JBoss, HTML, CSS, XML, Solr, C, SQL, Databaser, ORM, Jenkins, Linux, Git, Maven, SCRUM, JSF
Kamisinski, Piotr piotr.kamisinski@ceres.no NVB3, FS
Kleiser, Jon +47-22852804 +47-97060126 (mob) jon.kleiser@ceres.no
Laderman, Alexander alexander.laderman@ceres.no
Ledinscak, Mario 40170034 mario.ledinscak@ceres.no Integrasjon, FSWS
Lilleaasen, Gunnar André g.a.lilleaasen@ceres.no
Maus, Karl Jacob +47 466 42 023 k.j.maus@ceres.no
Opdal, Lars-Erik +47-22840028 l.e.opdal@ceres.no
Ophus, Kjetil +47-90258891 (mob) kjetil.ophus@ceres.no Databaser, FS, Oracle
Puzar, Matija +47-22852439 +47-91820256 (mob) matija.puzar@ceres.no
Quale, Kai +47-22852830 +47-99532035 (mob) kai.quale@ceres.no IT-tjenester, Datamodellering, Oracle, Utvikling, Database, FS
Riise, Eivind Overingeniør 40 21 75 78 eivind.riise@ceres.no
Rosmo, Bernt bernt.rosmo@ceres.no
Ruud, Christian Andre Finnøy 41229594 c.a.f.ruud@ceres.no